Esimene Spekulatiivne Idee & Turg Annab Vihjeid

Kell on palju 23:00+, aga töö käib. Te veel ei kujuta ette, mis on fanatism. Polnud plaanis kirjutada peale Nu Pogodi videot, aga mul tekkis esimene Spekulatiivne idee, mida ma tahaks jagada. Palun esmalt vaadake järgi, mis vahe on spekulatiivsel tehingul või investeeringul. Täpsustan esimesed ideed, mida ma käisin USA turul välja  FSR, CURI ja MYTE on investeerimisideed. Samuti Funderbeam ja Change long on invest ideed.

Kõige paremad ja kergemad olukorrad on kui turg annab sulle vihjeid ning oma peaga peab vähem mõtlema. Tee seda, mida turg teeb. Sedasi ma kirjeldaks esimese spekulatiivse idee tausta.

Jätkan uue teesiga, et kõik suured ja tuntud aktsia/finants vahendajad näiteks SCHW( The Charles Schwab Company) IBKR ( Interactive brokers) jpt on pikemas perspektiivis mega long. Olin täna ootel 3.5h tundi Interactive Brokersis, see ütleb kõik üldse investeerimise ja Interactive Brokersi huvi vastu. Vanasti tavaliselt 5-10min. Edasi, mida ma märkan juba pikemat aega (nädal, kaks), Hiina brokerid FUTU ja TIGR lähevad meeletult ülesse. Täna mõlemad üle 20%, eelnevalt samuti samas trajektooris. FUTU juba 25Bln, TIGR 5bln (TIGR odav).

Kas saite ülesandest aru, mis tuleb teha based on information, mis me kõigi silmad näevad. Watsooon, loomulikult tuleb leida aktsia/bitcoin brokerid, mis pole veel suurelt ülesse läinud ja siin fundamentaalselt on täiesti ükskõik, mis ta endast kujutab. Meil olid kanepid, meil olid GME-d, brokerid ma usun on next big thing. Otsisin tükk aega ja leidsin perfektse kandidaadi- rohkem kui perfektse, kes veel pole ülesse läinud - JFU. StockFanatt on JFU long hinnaga 2.16$.

Ma ei kujuta ette, kas see on hea ettevõtte või kes selle taga on – antud momendil see pole oluline. Miks?

  • Ta on Broker. Ta on Hiinast
  • Vaadatakse FUTU, vaadatakse TIGR, hakkatakse ostualternatiive otsima – JFU
  • Enne kui me jõuame fundamentaalide juurde, on retail ja muud banaanid mu arvates seda kordades ülesse ostnud.
  • Me oleme suht safe tsoonis sellega. Eelmine aasta maksis ta pea kümme dollarit.
  • Risk reward soodne. Alla -50%, ülesse vabalt 200%  kuni 1000%
  • Suurim tees endiselt, hakatakse vaikselt avastama JFU, me oleme kurvist eespool ja avastasime Brokerite ostuidee suht varakult

Seda hoidma ei tohi jääda. Idee ongi mõeldud jaekliendi ehk retailvoosse müügiks. Kordan, seda hoidma ei tohi jääda. Kui  Retail voog tuleb ostma, ma olen sealt 6-10$ dol pealt läinud ja see võib üsna varsti juhtuda. Trade idee - Haippi sisse müük. See on riskantne tehing, ja ma ei saa öelda, et ma tean mis ettevõttega on tegu. Mulle sobisid ta kriteeriumid Hiina, broker – KÕIK, vaadates FUTU ja TIGR, rohkem pole vaja teada.  

Spekulatiivse idee kokkuvõtteks - Turg annab mulle vihjeid ja ma käitun vastavalt. (brokerid lähevad ülesse, haipp tulekul, otsi, mis pole ülesse läinud ja osta)

Veel lisan kommentaari oma indexite Swing ideest, mis sai eelmine nädal võetud:

  • Shortisin Naftat WTI CRUDE 58.15 – Istun edasi shordis, punases hetkel.
  • Shortisin IBB 172.60  - IBB panin täna kinni, average 167.50$. 5 puna kasumit, NVAX-i hind oli kukkumise indikaatoriks, kui shortisin IBB oli NVAX 310$. Mõte oli kui NVAX$ 220-250, siis panen IBB kinni, siis ta ilmselt 162-163$. NVAX praegu küll 262$, aga kuna mul teistel indeksitel praegu minus ees, pidin kasumit võtma.
  • Shortisin SPY-d 389.85 - Istun edasi shordis, punases hetkel.
  • Shortisin QQQ 333.72 - Istun edasi shordis, punases hetkel.

 Be safe, be Brave.

guest
5 KOMMENTAARI
Inline Feedbacks
View all comments
milli
milli
06.12.2021 18:27

aitäh

DH
DH
15.03.2021 22:28

Marat ütles, brokerid kuumad, leidis lolli, mis polnud tõusnud ja teda ei huvi, mida see loom täpselt teeb ja sa armusid ikka kui investeeringusse ära?

Stockfanatt
16.03.2021 22:06
Reply to  DH

Meie hoiame endiselt JFU long. Võib-olla, et armusime, aga käitun vastavalt endale kokkulepitud strateegiaga, max -50%. Tagantjärele oleks kindlasti pidanud kinni panema, head kasumit andis.

DH
DH
24.03.2021 23:22
Reply to  Stockfanatt

Tihti oled maininud, et kui turg pakkub easy money, tuleb see ära võtta. Stopp target _50% kauplemise ideel on ikka kaupleja jaoks too mush.

Veiko
Veiko
11.03.2021 19:23

Mida arvad JFU kohtuasjast? Olen JFU-ga nüüdseks mitu sõitu teinud, sisse-välja, aga pikalt hoida ei julge.

cross