Kauplemise Idee Update

Update ja prognoosi järelkaja: Episode 2, StockFanatt andis esimese prognoosi ja idee - ALIBABA (BABA). Tahan veel lisaks mainida, et meie koduleht on under construction ning veebruaris tuleb eraldi sektsioon kauplemisideedele. Seni Stockfanatt uusi kauplemis/investeerimis ideid ei postita.

Episode 2, Detsember 29 kirjutasime:

Ajalugu ja Alibaba näide:

Esimeses peatükis rääkisin ajaloost, aga polnud värsket aktsia näidet. Mineviku näited ei taha tuua, seal kõik teadsid tagantjärgi, mis tegema peab.

ALIBABA (BABA) 222.00 - klassikaline ajaloo DEJAVU. Jack Ma võtab negatiivselt sõna kommunistliku partei suunas. Peale sõnavõttu ja partei ootuses müüakse -11%. Hiljem parteri vastulöök - Neljapäeval (24.12) tuli antitrust - Alibaba langes lisaks -13.5%. Ma ütleks kõige hullem on nüüd selja taga ja siit saab ainult paremaks minna. Kokkuvõtlikult kogu selle case ootuses langust 24,5%. Ajalugu on näidanud, et iga suurfirma antitrust (GOOG EU probe, FB poliitika, AAPL service) monopoli süüdistused on lõppenud minimaalse trahviga, tubli lobitööga ja elu läheb edasi. Teades Hiina armastust oma majanduse vastu tundub mulle antud olukord lihtne OST (222.00 close), vastavalt korduvale DEJAVULE läbi ajaloo. Lisaks on see Jack Ma vastu isiklik partei viha ja meile teada Jack Ma enam pole aktiivne Alibaba tegemistes.

Järelkaja: Täna ilmus Jack Ma rahva ette välja, aktsia on eelturul hetkel 271.00$. Prognoos on täiesti täitumas, tol päeva 29 detsember oli BABA aktsia low ja nagu Stockfanatt spekuleeris – sealt sai ainult paremaks minna ning kõik ajaloolised ja fundamentaalsed teesid on täitumas. Hiina ajalooliselt reeglina ei tee poliitilist repressiooni, mis kahjustaks ta majandust.

Stockfanatt soovitas osta 222.00$. Iga päev ei leia ideid, kus saaks 22,10% teenida Hiina ühe suurima ettevõttega ja 15 kauplemispäevaga. Sellega on see idee teostatud ja lõppenud. Case closed. Sääraseid ideid tuleb StockFanattis veelgi ärge unustage subscribida

guest
0 KOMMENTAARI
Inline Feedbacks
View all comments
cross