Maratiilsus / Tsensuur

Tere hommikust. Antud momendil läheb kogu meie energia uue interaktiivse kodulehe koostamiseks, mis peaks ilmavalgust nägema veebruari alguses. Eriliseks teeb uue Stockfanatt keskkonna see, et see on interaktiivne ning igapäevaselt muutub reaalajas nii börsi- kui ka aktsiainfo. Kuniks uus koduleht valmis saab, seni uusi postitusi enam ei tule.

Soovin veel lisada. Minu suureks üllatuseks bänniti mu viimased postitused Facebooki Finantsvabaduse foorumis ja mitte ainult minu postitused, vaid ka kolmandate isikute tehtud minu sisuga postitused. Meie arvates on Finantsvabaduse foorum finantsteadmiste edendamiseks ja levitamiseks mitte vastupidi. Huvitav, kas ma olen ainus, keda niimoodi tsenseeritakse panuse eest. Aga olgem ausad eelkõige on see meile suurim kompliment. Ja ma tahaks siinkohal tänada kõiki administraatoreid, kes selles protsessis osalesid: Madis Müür, Jaak Roosaare, Taavi Pertman, Kristi Saare, Taavi Ilves, Tarmo Seliste, Tauri Alas. Ilmselt ma mõistan neid, it is just business nothing personal. Oleme tänulikud, et saime alguses külastajaid juurde tänu Finantsvabaduse foorumile. Saagu ausus, saagu valgus!

Kuna Finantsvabaduse foorumis on tsensuur peal, siis edaspidi olen aktiivne vaid meie uuel kodulehel. Finantsvabaduse foorumist olen lahkunud. Buckle up!

Tahaks veel mainida ja lisada, et turgudel on hetkel suur maratiilsus (volatiilsus). Eile nägime, kuidas tehnoloogiaindeks kukkus 4% ja streaming aktsiad said suurelt pihta NFLX -6,88. Ka meie $CURI ei jäänud müügilainest kõrvale, aga meie hoiame seda edasi oma portfellis ja ootame huviga tema tulevasi kvartalitulemusi (Q4). Stockfanatt on alati olemas ka siis, kui tehing läheb algselt välja pakutud ideele vastassuunas. Meie istume CURIs punases edasi.

guest
0 KOMMENTAARI
Inline Feedbacks
View all comments
cross