Mõttekäik, mis viis uuele tehingule

Lühike postitus mõttekäigust, mille käigul sündis idee ja alatest  teisipäevast ka lahtised positsioonid.  See pole tehingu idee number kolm, kuigi ma olen veendunud, et mul lühiajaliselt õigus. Ma ise teen seda tehingut ja võtan riski.  

Kõik peab olema lihtne ja loogiline, üle mõelda ei tasu.

Loen, bloombergis pealkirja - Nafta hinnad on kolmeteistkümne kuu tipus. See tähendab kõrgemal kui nad olid enne koroona kriisi ja nõudluse langust. Does not make sense. Läksin vaatasin üle USA kaevurite kuulsamate aktsiate hinnatasemed. FCX maksab 32.00USD, mulle sellest piisas, et teisi mitte vaadata. Viimati kui FCX maksis 32dollarit, aasta oli ehk 2012-2014, tundub üleostetud. Kinnitab mu nafta lühiajaliselt üleostetud teesi/ideed -  Shortisin Naftat WTI CRUDE 58.15 USD. Väga tähtis märguanne-  aktsiaid üleöö või pikaajaliselt ma ei müü lühikeseks ja kindlasti ei soovita ka Teile, küll aga teen seda erinevate Indeksitega. 

Läksin edasi - silma jäid vaktsiini aktsiate hinnatasemed MRNA 180USD, NVAX 324USD, CVAC 127USD. Koroona on lõpusirgel, ravime ja paanitseme varsti vähem, taastame ebatervislikud kombed ning ravimi sektor peaks buumist lühiajaliselt konsolideerima. Rõhutan lühiajaliselt spekuleerides. Shortisin USA-s kaubeldavat Pharma indeksit IBB 172.60 ja trigeriks olid  jaoks vaktsiini aktsiate hinnatasemed, mis võiks kogu sektori veidi alla tirida. 

Hmmm, ajalugu on mulle seda näidanud, et esmalt kukub enamasti Nafta, siis järgneb TURG ehk meie mõistes SPY SP500. Kui ma juba naftat shortisin ja pharma indeksit, seega kui mul õigus on peaks ka SPY kukkuma. 

Shortisime SPY-d selle peale 389.85

Nafta kukub,Pharma indeks kukub, Spy kukub - varsti oleme rohkem õues ja reisil ega veeda aega kodus arvutite taga ega anna internet ja tehnoloogia firmadele sellist tähelepanu nagu hetkel. Selge, shortisin tehnoloogia indeksit QQQ 333.72. On potentsiaali, et tekib lühiajaline doomino efekt

Kõik sai algose nafta tähelepanekust. Siiralt usun, et selleks, et see shortitud indeksite kombo töötaks on vaja, et Nafta kukuks. Nafta kukkumine tekitab alati paanikat ja järgneb doomino efekt ning pean Naftat siis kõige tähtsamaks indikaatoriks. 

Neil tasemetelt on samuti hea risk reward. Ärge saage minust valesti aru - ma olen turu suhtes pikaajaliselt äärmiselt positiivselt ja pulliliselt meelestatud. See on lühiajaline indeksite short swing tehing, kus ma näen potentsiaali. Long-term olen väga bullish. Ärge unustage, stockfanatt on spekulant eelkõige. Nafta langust tarvis esialgu!!! 

Päev algab miinusega. Kinnitage turvavööd ja kaitsmed peale, Maratiilsus alaku. 

Shortisin Naftat WTI CRUDE 58.15
Shortisin IBB 172.60
Shortisin SPY-d 389.85

Shortisin QQQ 333.72

guest
0 KOMMENTAARI
Inline Feedbacks
View all comments
cross