POMMUUDIS - STOCKFANATT ON LÕPETANUD!

Tere hommikust, Börsörid!

Austatud lugeja, börsör, investor ja vihkaja!

Stockfanatt on tegutsenud üle aasta. Mul oli hea meel jagada oma teadmisi, näpunäiteid ja samuti ka vigasid. Olen kõike seda teinud maksimaalse siiruse ja aususega. Kõike oleme jaganud tasuta ja projektiga me pole benefitseerinud, vaid oleme investeerinud 25000 Eur Stockfanatt.com keskkonna loomiseks. Ilmselt Eestis viimase kümne aasta jooksul ainukesed investeerimisalal, kes on säärast raha panustanud keskkonna loomiseks jagamaks tasuta infot. Säärane info on kättesaadav ainult professionaali käest.

Aeg on edasi liikuda ja sellega teatan, et Stockfanati keskkond/projekt on lõpetanud. Stockfanatt on meilt nõudnud palju ajalist kulu ja aeg on midagi suurt ette võtta ja pühenduda ainult börsindusele, kus on professionaalil lõpmatu hulk võimalusi. Kui on kellelgi ettepanekuid, ideid – info@stockfanatt.com.

 

 

guest
2 KOMMENTAARI
Inline Feedbacks
View all comments
Luchs
Luchs
12.02.2022 11:08

Oli põnev jälgida seni kuni pidu kestis, just seda, et mis loogikaga otsuseid vastu võeti, tihti loogika klappis, aga tihti ka mitte, eriti just Hiina sektorisse investeerides, sellisel ebakindlal ajal Hiina majanduses ja Swing tabel kinnitab seda, protsendid kokku lüües üsna kõvas miinuses -200%, et üpris raske altminek.

Aga siiski alati hindan selliseid julgeid investoreid, kes julgevad oma ideede ja otsustega keldrist päevavalgele tulla, et selle eest küll 10 punkti.

nipitiri
nipitiri
20.01.2022 13:32

Vaatan, et Müüri blogi on endiselt alles, selle võistluse võitis siis tema. 🙂 Aga tõsiselt rääkides, siis kas FB leht jääb alles? Sinna võiks ikka vahel ju mõne postituse teha.

cross