Promoty Analytics

Austatud Stockfanattid,

Me lubasime reedeks tulla uue teenusega - Startup Analytics. Alustame esimesena Eestis startuppide katmist. See on omamoodi revolutsioon ja me peame finantskultuuri üllatama ja teadlikkust tõstma, mis on Stockfanatti eesmärk. Oleme maksimaalselt ausad ja anname adekvaatse analüüsi ja hinnangu populaarseimate startuppide osas. 

StockFanatt edaspidi jätkab üllatamist - Tahaks veel mainida veebruari kuu jooksul on tulekul veelgi uusi teenuseid ja kodulehe update, antud momendil koduleht under construction. 

Esimesena on meil au alustada katmist - Eesti idufirma Promoty. Miks see analüüs võib olla mitmekülgsem/unikaalne - me anname nii analüütiku, ettevõtja kui ka investori vaate.

Promoty kaasasutajal ja tegevjuhul on äärmiselt hea tšuijka - eile õhtul, kui me parasjagu lõpetasime raporti kirjutamist, ta lisas mind Linkedinis sõbraks teadmata, et ma kirjutan neist. CEO-l peab olema hea tšuijka.

guest
2 KOMMENTAARI
Inline Feedbacks
View all comments
Veiks
Veiks
09.05.2021 20:09

Aktsionäride arvates need "tsuikad" ikka väga ei tööta. Ukse kuures läheb kitsaks, kauplemise taasavamisel tõusu ei tulnud ja nüüd pressitakse jõuga välja. Kuna orderbook on väga õhuke, siis tekitab selline tegevus muidugi suurt kukkumist. Viimased tulemused ei olnud just kiita, nende pealt väga suurt ostuhuvi ei teki. (tulemustes viidati lockdowni negatiivsele mõjule, aga halloo!? sellist firmat ei peaks see küll eriti mõjutama) Pakun et peagi võime näha päris atraktiivseid ostukohti (miks mitte 10€?), jälgin ja olen valmis ostma. Oman natukene.

Veiks
Veiks
09.05.2021 20:17
Reply to  Veiks

Ja ei pannudki tähele, et täna on hind päevasiseselt juba 11€ peal käinud. See ainult kinnitab minu hinnasihti.

cross